AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiğini güler yüzlü görmek

Kahve falında sevdiğini güler yüzlü görmek

Kahve falında sevdiğini güler yüzlü görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, rütbe alacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, çok büyük hayır duası alınacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına, çok mutlu günler geçireceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğini güler yüzlü gördüyseniz:

  • Altından kalkamayacağınız durumlarda söz vermeniz bütçenizi aşmanıza veya fazlasıyla yorulabilirsiniz.

Kahve falında sevdiğini güler yüzlü görmek en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine delalettir.

Kahve falında güler yüzlü adam görmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında anneyi güler yüzlü görmek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güler yüzlü erkek görmek huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzünde gül görmek kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında güler yüzlü kadın görmek alkış alacağına ve itibar göreceğine, kırgınların barışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüyü güler yüzlü görmek çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine işaret eder.

Kahve falında güler yüzlü bebek görmek sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.