AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiği kızı korumak

Kahve falında sevdiği kızı korumak

Kahve falında sevdiği kızı korumak araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, zararların üst üste geleceğine, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiği kızı korumak gördüyseniz:

  • Olan biten şeylerin keyfine varmaya çalışmanızda fayda var.

Kahve falında sevdiği kızı korumak eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına tabir olunur.

Kahve falında bir kızı korumak çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kızını korumak iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiğini koruduğunu görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına işarettir.

Kahve falında sevdiklerini korumak falı kapatan kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğini korumak sağlığının da bozulacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyi korumak rızkının genişleyeceğine, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiği kızın evini görmek yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir