AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiği kişi tarafından öldürülmek

Kahve falında sevdiği kişi tarafından öldürülmek

Kahve falında sevdiği kişi tarafından öldürülmek bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, Allah’ın inayetini kazanacağına, parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, şansının bahtının açılacağına, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişi tarafından öldürülmek gördüyseniz:

  • Hakkınızı korumak için herşeyi yapmalısınız.

Kahve falında sevdiği kişi tarafından öldürülmek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişi tarafından kovalanmak parasal ferahlığa çıkılacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiği kişi tarafından öpüldüğünü görmek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğin kişi tarafından öpüldüğünü görmek işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişi tarafından aldatılmak çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiği kişi tarafından reddedilmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiği kişi tarafından öpülmek parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişi tarafından vurulmak işinde en iyisi olacağına, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.