Kahve falında sepet dolusu balık görmek

Kahve falında sepet dolusu balık görmek malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında sepet dolusu balık gördüyseniz:

  • Beklenmedik kazalara açıksınız.

Kahve falında sepet dolusu balık görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, zor günlerde insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında sepet dolusu üzüm görmek yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sepet dolusu ekmek kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına inanılır.

Kahve falında sepet dolusu zeytin görmek mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına inanılır.

Kahve falında sepet dolusu gül görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında sepet dolusu yumurta görmek kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sepet dolusu ekmek görmek aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında sepet dolusu meyve görmek fal sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top