AnaSayfa / Genel / Kahve falında savaş bombası görmek

Kahve falında savaş bombası görmek

Kahve falında savaş bombası görmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, yüzünün de yerlere düşeceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine inanılır.

Kahve falında savaş bombası gördüyseniz:

  • Öfkelenmek veya alınmak belli konuların gidişatını değiştirmeyecektir, bindiğiniz dalı kesmemeye dikkat etmelisiniz.

Kahve falında savaş bombası görmek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında el bombası atıldığını görmek masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında uçakla bombalanmak çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına inanılır.

Kahve falında okulun bombalandığını görmek istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sis bombası görmek rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında ses bombası görmek ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında el bombası patlatmak fal sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında top bombası görmek bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir