AnaSayfa / Genel / Kahve falında saten elbise görmek

Kahve falında saten elbise görmek

Kahve falında saten elbise görmek insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, işlerin kara geçeceğine, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına delalet eder.

Kahve falında saten elbise gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri gruplandırmanız veya klasifiye etmeniz gerekiyor.

Kahve falında saten kırmızı elbise görmek başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil saten elbise giymek dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine delalettir.

Kahve falında siyah saten elbise görmek kendisini kazanmaya odaklayacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırmızı saten elbise görmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saten yeşil elbise giymek özel yaşamında da beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı saten elbise giymek elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi saten elbise giymek deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine delalettir.

Kahve falında mavi saten elbise görmek maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir