AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarma görmek

Kahve falında sarma görmek

Kahve falında sarma görmek uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, sermaye elde edeceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarma gördüyseniz:

  • Ani tepki, karar veya hareketlerden kaçınmalısınız.

Kahve falında sarma dolma görmek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına alamet eder.

Kahve falında zeytin yağlı sarma görmek hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye rivayet eder.

Kahve falında yaprak sarması görmek hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında üzüm sarması görmek yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sarma sigara görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, onlar sayesinde moral bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz lahana sarması yemek kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine tabir olunur.

Kahve falında birinin sarma sardığını görmek istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında sevgiliyle sarmaş dolaş olmak büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, kısmetli bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir