AnaSayfa / Genel / Kahve falında sağ bacağından vurulmak

Kahve falında sağ bacağından vurulmak

Kahve falında sağ bacağından vurulmak hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, patron olunacağına, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine inanılır.

Kahve falında sağ bacağından vurulmak gördüyseniz:

  • Sözünü tutmayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında sağ bacağından vurulduğunu görmek güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına inanılır.

Kahve falında sağ bacağından vurulmak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sağ elinden vurulmak maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında sağ tarafından vurulmak çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sağ dizinden vurulmak engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sağ ayaktan vurulmak daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına delalettir.

Kahve falında sağ omuzdan vurulmak huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, zarar getirecek bir yoldan dönmeye yorulmaktadır.

Kahve falında sağ ayağından vurulduğunu görmek daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.