AnaSayfa / Genel / Kahve falında saçları uzamak

Kahve falında saçları uzamak

Kahve falında saçları uzamak nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, düşmanlarına da dost olacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saçları uzamak gördüyseniz:

  • Sizi çok yoracak olan tartışmalara girmeniz gerekebilir.

Kahve falında saçınızın uzadığını görmek bol rızık ve para sahibi olacağına, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında saçımın uzadığını görmek başarısının artacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına işaret eder.

Kahve falında başkasının saçının uzadığını görmek eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında erkeğin saçının uzadığını görmek elinin darlığa düşeceğine, koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin saçlarının uzadığını görmek verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölen birinin saçının uzadığını görmek sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına rivayet eder.

Kahve falında saçın uzadığını görmek işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, gözyaşı döküleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saçının uzadığını görmek ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir