Kahve falında saç kremi görmek

Kahve falında saç kremi görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına, üzüntülü haberler alacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına tabir olunur.

Kahve falında saç kremi gördüyseniz:

  • İş birliği veya ekip çalışması gerektiren konuların ana hatlarını öğrenmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında saçına krem sürmek doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saç krem sürmek zor durumda kalınacağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına alamet eder.

Kahve falında saçlarına krem sürmek uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında saça krem sürmek gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Kahve falında saç kremi görmek sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında saç kremi almak endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında krem rengi etek giymek iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında krem rengi ayakkabı giymek yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, işlerin de yolunda gideceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top