AnaSayfa / Genel / Kahve falında reyhan çiçeği görmek

Kahve falında reyhan çiçeği görmek

Kahve falında reyhan çiçeği görmek bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine inanılır.

Kahve falında reyhan çiçeği gördüyseniz:

  • Sabırlı olmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında reyhan çiçeği görmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, bereketinin artacağına delalettir.

Kahve falında kurutulmuş reyhan görmek hayırlı bir kısmetle tanışacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında reyhan görmek çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında reyhan tohumu görmek aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Kahve falında reyhan ekmek rahat ve huzurlu olunacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında reyhan ektiğini görmek yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında reyhan dikmek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine alamet eder.

Kahve falında reyhan koparmak hayatında yeni ufuklar açacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.