AnaSayfa / Genel / Kahve falında renkli tavşan görmek

Kahve falında renkli tavşan görmek

Kahve falında renkli tavşan görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, kendisi ile gururlanacağına, yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, dayanışma içinde kalacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında renkli tavşan gördüyseniz:

  • Yapmadığınız şeylerden suçlanmak istemiyorsanız her şeyi açıkça ortaya koymanızda fayda var.

Kahve falında renkli tavşan görmek makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz renkli tavşan görmek hedeflerini gerçekleştireceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tavşanın doğurmasını görmek aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine işaret eder.

Kahve falında tavşan leşi görmek gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tavşan biblosu görmek insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, dualarının karşılığını göreceğine delalettir.

Kahve falında koyun tavşan görmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tavşanın çiftleştiğini görmek çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına rivayet eder.

Kahve falında iki tavşan görmek parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.