AnaSayfa / Genel / Kahve falında rektör yardımcısı görmek

Kahve falında rektör yardımcısı görmek

Kahve falında rektör yardımcısı görmek hedefine çok kolay ulaşacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, iflas edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında rektör yardımcısı gördüyseniz:

  • Fiziksel dağınıklığınız olabilir.Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.

Kahve falında rektör yardımcısı görmek sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında rektörle konuşmak uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üniversite rektör görmek elindekilerle yetinmeyi bileceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine yorulur.

Kahve falında rektör olmak böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üniversite rektörü görmek kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında rektör görmek sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına tabir olunur.

Kahve falında cinden yardım almak işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, hayatının yoluna gireceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yardım beklemek iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir