Kahve falında portakal ve muz görmek

Kahve falında portakal ve muz görmek fal sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, işinin ehli durumuna geleceğine, fal sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine tabir olunur.

Kahve falında portakal ve muz gördüyseniz:

  • Aşırı yük almak, abartılı konuşmak, bazı konuları hafife almak ya da tam tersi büyütmek, bütçeyi aşan planları hesaplayamamak, kaldırabileceğinden fazla söz vermek türünde olaylara açıksınız.

Kahve falında muz portakal görmek hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, lüks, konfor içinde olacağına delalet eder.

Kahve falında portakal ve muz görmek rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında portakal elma muz görmek ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında portakal muz görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına inanılır.

Kahve falında muz ve portakal görmek yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.

Kahve falında daldan muz koparmak atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına alamet eder.

Kahve falında kırmızı muz görmek huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, işinde verimsiz olacağına tabir olunur.

Kahve falında muz ve armut görmek bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, huzurlu günlerin geleceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir