Kahve falında pirinç torbası görmek

Kahve falında pirinç torbası görmek özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında pirinç torbası gördüyseniz:

  • Olası iş birlikçileri, ortaklar veya ilişkilerdeki beklentiler birbirinden çok farklı olabilir.

Kahve falında bir torba pirinç görmek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine alamet eder.

Kahve falında torbada pirinç görmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında pirinç torbası görmek kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında torbada yılan görmek kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil torba görmek işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kömür torbası görmek çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına, o kapıyı kapatacağına alamet eder.

Kahve falında torba torba altın görmek kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, bu sayede çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine delalettir.

Kahve falında torba yoğurdu görmek işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top