AnaSayfa / Genel / Kahve falında perde hediye almak

Kahve falında perde hediye almak

Kahve falında perde hediye almak kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve fal sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına rivayet eder.

Kahve falında perde hediye almak gördüyseniz:

  • Sizi manipüle etmeye çalışan ya da sinirlendiren kişiler olabilir.

Kahve falında perde hediye etmek ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına rivayet eder.

Kahve falında perde hediye almak yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, kazancının düşeceğine inanılır.

Kahve falında mavi renk perde görmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz dantel perde görmek bereket ve zenginlik bulacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında parlak perde görmek elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında perde çıkartmak keyfinin kaçacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında perde takmak geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında isli perde görmek rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, maddi ve manevi olarak güçleneceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.