Kahve falında patron eşi görmek

Kahve falında patron eşi görmek düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, bereketin ve karın artacağına alamet eder.

Kahve falında patron eşi gördüyseniz:

  • Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz.

Kahve falında patronunun eşini görmek yaşanan hastalıkların sona ereceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında patron ve eşini görmek kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına tabir olunur.

Kahve falında patronu ve eşini görmek sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine işaret eder.

Kahve falında patronunu ve eşini görmek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına rivayet eder.

Kahve falında eski patronun eşini görmek inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında patronun eşini görmek rakiplerin alt edileceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında patron eşi görmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına delalet eder.

Kahve falında eşinin patronunu görmek kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir