Kahve falında patlayan ev görmek

Kahve falında patlayan ev görmek ağlayacağına ve dertleneceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, büyük mutluluk duyulacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında patlayan ev gördüyseniz:

  • Etrafınızdaki kişilerin neler yaptığını dikkatlice izlemeli, zamanı doğru kullanmalısınız.

Kahve falında ev patlaması görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında patlayan ev görmek çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, bu hayata uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına rivayet eder.

Kahve falında patlamadan kaçmak zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sakız patlatmak işinde aranan biri haline geleceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ışık patlaması görmek kırgınlıklar yaşanacağına, uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalettir.

Kahve falında trafo patlaması görmek elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında topu patlatmak maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dari patlatmak yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top