AnaSayfa / Genel / Kahve falında parmak emdiğini görmek

Kahve falında parmak emdiğini görmek

Kahve falında parmak emdiğini görmek çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, planların boşa gideceğine, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, hakkıyla kazanca, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında parmak emdiğini gördüyseniz:

  • Artık, yeni planlar yapmanın, yeni girişimlerde bulunmanın veya yeni programlara başlamanın zamanıdır.

Kahve falında başkasının parmağını emmek yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine alamet eder.

Kahve falında birinin parmağını emmek omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında ayak parmağı emmek bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında parmak emdiğini görmek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Kahve falında parmak emmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında karısının memesini emmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında inekten süt emmek günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında köpek memesi emmek başı sıkışanın derdine çare bulacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir