AnaSayfa / Genel / Kahve falında parlayan yüz görmek

Kahve falında parlayan yüz görmek

Kahve falında parlayan yüz görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, işlerinin artacağına, başarılarının devam edeceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, sermaye kaybedeceğine, geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına, büyük kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında parlayan yüz gördüyseniz:

  • Doğruyu bulup, onun peşinden gitmeniz sizin için çok kolaydır.

Kahve falında derisi yüzülmüş insan görmek çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında eski sevgilinin yüzünde yara görmek tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünde kına görmek aynı karşılığı alamayacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına işarettir.

Kahve falında yüz maskesi sürmek daima zinde ve genç kalacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına alamet eder.

Kahve falında yüzünde kırmızı yaralar görmek çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, prestij kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı yüzlü bebek görmek yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüze bakım yaptırmak şansını kendi eliyle engelleyeceğine, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine delalet eder.

Kahve falında yüzünde çıban sıkmak büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir