AnaSayfa / Genel / Kahve falında parlayan altın görmek

Kahve falında parlayan altın görmek

Kahve falında parlayan altın görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında parlayan altın gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri ilginç maceraları destekleyebilir.

Kahve falında verilen altını almamak kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya inanılır.

Kahve falında başka birinin üzerinde altın görmek çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, verilen emeklerin heba olacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına tabir olunur.

Kahve falında gelinlik giyip altın takmak iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına işarettir.

Kahve falında altın yüzük almak iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına yorulur.

Kahve falında erkek çocuğunun altını değiştirmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, geleceğine bakacağına alamet eder.

Kahve falında yatağın altında su görmek işlerin aksamayacağına, olur olmadık anlarda beyan edeceğine delalettir.

Kahve falında altın madalya görmek büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında altın almak eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bu sayede sağlığının yerine geleceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir