AnaSayfa / Genel / Kahve falında parkta dolaşmak

Kahve falında parkta dolaşmak

Kahve falında parkta dolaşmak çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında parkta dolaşmak gördüyseniz:

  • Toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren durumlar, dünyadaki yeriniz veya iş hayatınızla ilgili çalışmalarınız ön plana çıkıyor.

Kahve falında parkta dolaşmak refah içinde olacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında su parkı görmek kazancının bol olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına rivayet eder.

Kahve falında park görmek yeni ev eşyaları alınacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine delalet eder.

Kahve falında havuzlu park görmek mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine delalettir.

Kahve falında arabayı park ettiği yeri bulamamak iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine delalettir.

Kahve falında parkta oynamak büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arabayı park ettiğini görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine delalettir.

Kahve falında güzel park görmek çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.