AnaSayfa / Genel / Kahve falında para almak para vermek

Kahve falında para almak para vermek

Kahve falında para almak para vermek yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, kolay yollardan kazanacağına, huzursuzlukların sona ereceğine, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında para almak para vermek gördüyseniz:

  • Daha planlı hareket etmenizde fayda var.

Kahve falında beyaz para görmek aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine yorulur.

Kahve falında birinin evinden para çalmak kişinin şifaya kavuşacağına, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine tabir olunur.

Kahve falında suda para bulmak aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında arkadaşının elinde para görmek mal mülk edineceğine, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında havaya para atmak gelirinden yana memnun olacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin elinden para almak zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına delalettir.

Kahve falında mafyadan para almak çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kazancının da artacağına delalettir.

Kahve falında kağıt para ve dolar görmek hasadının tarlasında kalacağına, kısmetlerin artacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir