AnaSayfa / Genel / Kahve falında otobüste tanıdık görmek

Kahve falında otobüste tanıdık görmek

Kahve falında otobüste tanıdık görmek böylece hayatından memnun olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında otobüste tanıdık gördüyseniz:

  • Aslında çok fazla getirisi olacağını düşünmesenizde, belli konuların, belli fikirlerinizin veya daha önce anlattığınız şeylerin arkasında durmanız gerekiyor olabilir.

Kahve falında otobüste tanıdık görmek uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil otobüse binmek hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında otobüste eski sevgiliyi görmek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yolcu otobüsü kullanmak eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında otobüse binip yolculuk yapmak bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, alım gücünde yükselme olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında otobüste olmak yeni siparişler alacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına işaret eder.

Kahve falında sarı otobüse binmek yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, fal sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine işaret eder.

Kahve falında iki katlı otobüs görmek toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir