Kahve falında omzundan öpülmek

Kahve falında omzundan öpülmek her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, eşi ile arasının açılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, fal sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına inanılır.

Kahve falında omzundan öpülmek gördüyseniz:

  • Karşıkarşıya kalabileceğiniz olayların kontrolünü elinize almalısınız.

Kahve falında omzuna şal almak bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına işarettir.

Kahve falında omo görmek buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında omzunun kırıldığını görmek ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında sevgilinin omzuna yatmak çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşın omzuna yatmak işinde ustalaşacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına delalettir.

Kahve falında birinin omzunda ağladığını görmek anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına işarettir.

Kahve falında birinin omzunda taşınmak çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, önünün açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başını omzuna koymak başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top