AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölüyle yolculuk etmek

Kahve falında ölüyle yolculuk etmek

Kahve falında ölüyle yolculuk etmek ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, mevkie edineceğine, huzur dolu günler geçireceğine, zor zamanlar yaşanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, rızık bolluğu içinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüyle yolculuk etmek gördüyseniz:

  • Evdeki hesap çarşıya uymayabilir.

Kahve falında ölüyü yolcu etmek atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüyle yolculuğa çıkmak kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına delalet eder.

Kahve falında ölüyle yolculuk etmek işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölülerle yolculuk yapmak kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü biriyle yolculuk yapmak gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen fal sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine delalet eder.

Kahve falında ölüyle yolculuk yapmak yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına işaret eder.

Kahve falında sevgiliyi yolcu etmek sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uçak yolculuğu görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir