AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölünün elbisesi görmek

Kahve falında ölünün elbisesi görmek

Kahve falında ölünün elbisesi görmek hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, yanlışlara düşeceğine, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine, borçlarınızın canınızı sıkacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında ölünün elbisesi gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde duygusaldan ziyade fiziksel açıdan şanslısınız.

Kahve falında ölüye elbise giydirmek zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına işaret eder.

Kahve falında ölünün elbisesini yıkamak ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına yorulur.

Kahve falında ölüyü siyah elbiseli görmek kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, kötü günler görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölünün elbisesini almak böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, hem yıpranacağına rivayet eder.

Kahve falında ölüyü kırmızı elbiseli görmek işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine rivayet eder.

Kahve falında ölüden elbise almak geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölüye elbise almak ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında ölünün elbisesini giymek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.