AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölünün bir şey istediğini görmek

Kahve falında ölünün bir şey istediğini görmek

Kahve falında ölünün bir şey istediğini görmek dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına, gücünün azalacağına delalettir.

Kahve falında ölünün bir şey istediğini gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda ise bazı dalgalanmalar yapayabilirsiniz.

Kahve falında ölünün bir şey istediğini görmek herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, ağlayacağına, strese gireceğine yorulur.

Kahve falında ölüden bir şey istemek kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına inanılır.

Kahve falında istediğin bir şeyin olmadığını görmek epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok istediğin bir şeyi görmek gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, sorunlarının yakında biteceğine delalet eder.

Kahve falında çok istediğin bir şeyi aldığını görmek kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına rivayet eder.

Kahve falında çok istediği bir şeyin gerçekleştiğini görmek borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında çok istediğin bir şeyin olduğunu görmek ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine işaret eder.

Kahve falında birisinden bir şey istemek kısmetlerinin de kapanacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.