Kahve falında ölülerin yanında yatmak

Kahve falında ölülerin yanında yatmak sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, hayallere kavuşulacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında ölülerin yanında yatmak gördüyseniz:

  • İlgisizlik, kayıtsızlık veya bıkma, bıktırma gibi şeyler yüzünden önem verdiğiniz birisini kaybedebilir ya da kendinizden soğutabilirsiniz.

Kahve falında ölünün yanında yatmak yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, başarılarının ve kazancının artacağına rivayet eder.

Kahve falında ölülerin yanında yatmak kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, kendisi paralayacağına işaret eder.

Kahve falında ölü birinin yanında yatmak yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü yanında yatmak herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş annesinin yanında yatmak gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına işarettir.

Kahve falında mezar yanında yatmak dolayısıyla işlerin bozulacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin yanında yatmak işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine delalettir.

Kahve falında mezarın yanında yatmak çok rahat bir şekilde çalışacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top