AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölüden lamba almak

Kahve falında ölüden lamba almak

Kahve falında ölüden lamba almak karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüden lamba almak gördüyseniz:

  • Kafanızda maddi gelir artışı sağlayacak fikirleriniz olabilir.

Kahve falında ölüden lamba almak yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında lüks lamba görmek gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine inanılır.

Kahve falında mavi gece lambası görmek yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz lamba görmek herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında lamba satın almak içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine inanılır.

Kahve falında büyük lamba görmek hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, işlerinin düzene gireceğine, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında floresan lamba görmek işlerin istenmeyen bir hal alacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye işarettir.

Kahve falında led lamba görmek emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir