Kahve falında ölü sarılmak

Kahve falında ölü sarılmak zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, evindeki ve işindeki verimin azalacağına, çok büyük menfaatler kazanacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü sarılmak gördüyseniz:

  • Pratik konular hantallaşabilir veya duygusallığa boğulabilir.

Kahve falında ölü biriyle sarılmak kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine işarettir.

Kahve falında ölü insana sarılıp ağlamak sevinçli haberlerin geride kalacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyü öpmek sarılmak sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölü anneye sarılmak sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, mutlu günler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü dedesine sarılmak bekarlar için mutlu bir karşılaşma, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına alamet eder.

Kahve falında ölü birine sarılmak kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü birinin sarıldığını görmek sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü babasına sarılmak rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, kazancı arttıracağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top