AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü birine sarılıp ağlamak

Kahve falında ölü birine sarılıp ağlamak

Kahve falında ölü birine sarılıp ağlamak müjdeli olaylar yaşayacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, rahatının ve gelirinin artacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü birine sarılıp ağlamak gördüyseniz:

  • Resmi kurum veya kuruluşları işin içerisine çekebilecek işlerden uzak durmanızda fayda var.

Kahve falında ölü birine sarılıp ağlamak büyük bir projeye girileceğine, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine inanılır.

Kahve falında bir ölüye sarılıp ağlamak kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında ölü insana sarılıp ağlamak bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüyle sarılıp ağlamak dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında ölüyle sarılmak ağlamak kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine delalettir.

Kahve falında ölüye sarılmak ve ağlamak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine delalettir.

Kahve falında ölü birine sarılarak ağlamak çok hayırlı işlere gireceğine, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine alamet eder.

Kahve falında ölüye sarılmak ağlamak çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.