AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü birinden karpuz almak

Kahve falında ölü birinden karpuz almak

Kahve falında ölü birinden karpuz almak bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, çok kötü sonuçlar doğuracağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine, aile saadetinin de artacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, meşakkate düşeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında ölü birinden karpuz almak gördüyseniz:

  • Evde veya özel yaşamınızda engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında ölünün karpuz yemek herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüye karpuz yedirmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına alamet eder.

Kahve falında ölüden karpuz almak rızkından olacağına, yokluk çekmeyeceğine, konfor içinde yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında ölü birinden karpuz almak evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölüye karpuz vermek iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine işaret eder.

Kahve falında ölü birine karpuz vermek ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, bolluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı karpuz yemek fal sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına işarettir.

Kahve falında mevsim dışı karpuz görmek kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.