AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü amcasını görmek

Kahve falında ölü amcasını görmek

Kahve falında ölü amcasını görmek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, başarılar elde edileceğine, güzel günler için çalışılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına yorulur.

Kahve falında ölü amcasını gördüyseniz:

  • Size veya işinize karışan kişiler olabilir, çok fazla üzerinde durmamalısınız.

Kahve falında ölü amcamı görmek manevi olarak da yıpranacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölü amca görmek gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına işaret eder.

Kahve falında ölü amcasını görmek daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü amcayı görmek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında vefat etmiş amcayı görmek kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına tabir olunur.

Kahve falında ölen amcaya sarılmak bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında büyük amcayı görmek çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dayı amca görmek yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir