Kahve falında ölmüş sincap görmek

Kahve falında ölmüş sincap görmek bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağına, güzel bir yola çıkılacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş sincap gördüyseniz:

  • Borca girmemeye veya harcamalarınızı kontrol etmeye gayret etmenizde fayda var.

Kahve falında siyah sincap görmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine delalettir.

Kahve falında evde sincap görmek canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına inanılır.

Kahve falında sincapla konuşmak endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına rivayet eder.

Kahve falında ağaçta sincap görmek başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına delalettir.

Kahve falında uçan sincap görmek muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına işaret eder.

Kahve falında sincap ölüsü görmek onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş sincap görmek sevdiği kişileri de yanına alacağına, ipliklerini pazara çıkaracağına rivayet eder.

Kahve falında fare ve sincap görmek onunla güzel bir ilişki kuracağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top