Kahve falında ölmüş biriyle sarılmak

Kahve falında ölmüş biriyle sarılmak sıkıntılı durumlar geçireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, iyilik ve güzellik bulacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş biriyle sarılmak gördüyseniz:

  • Yardım etmenizin bağış yapmaktan daha olumlu geri dönüşleri olabilir.

Kahve falında arkadaşlarına sarılıp ağlamak huzurlu ve sakin bir yaşama, zevki sefa içinde olacağına inanılır.

Kahve falında ağlayana sarılmak sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Kahve falında sevgilinin annesine sarılmak sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına tabir olunur.

Kahve falında altın sarısı kum görmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına yorulur.

Kahve falında yabancı biriyle sarılmak bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına tabir olunur.

Kahve falında sarı kağıt almak zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine işaret eder.

Kahve falında ölü bir yakınına sarılmak dolayısıyla geleceğine, hem moral hem de çareler bulacağına delalettir.

Kahve falında siyah köpeğe sarılmak sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir