AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş birine kıyafet giydirmek

Kahve falında ölmüş birine kıyafet giydirmek

Kahve falında ölmüş birine kıyafet giydirmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, fal sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine delalettir.

Kahve falında ölmüş birine kıyafet giydirmek gördüyseniz:

  • Seyahat planlarında değişiklikler ya da aksilikler söz konusu olabilir.

Kahve falında ölü kıyafetini giymek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına alamet eder.

Kahve falında kıyafetlerini giymek kişinin gönlünü alacağına, sorunların hallolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ipek kıyafet giymek iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, kişinin kazancının çoğalacağına yorulur.

Kahve falında çeşit çeşit kıyafet giymek yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, çok daha iyi koşullara sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında kendi kıyafetini başkasının giydiğini görmek eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, elinin de bollaşacağına delalettir.

Kahve falında efe kıyafeti giymek çok büyük zararlara uğrayacağına, ters giden işlerin de düzeleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında astsubay kıyafeti giymek verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin kıyafetini giymek zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.