AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş birinden bal almak

Kahve falında ölmüş birinden bal almak

Kahve falında ölmüş birinden bal almak sorunlarından arınacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinden bal almak gördüyseniz:

  • Bir anlaşma, yatırım, düzenleme ya da planlamada meydana gelecek değişiklikler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında donmuş bal görmek istenen herşeye kavuşulacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına yorulur.

Kahve falında tereyağlı bal görmek eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında tatlı bal yemek mal sahibi olacağına, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzüne bal görmek hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine alamet eder.

Kahve falında bal kabağı tatlısı yemek iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına inanılır.

Kahve falında birinden bal almak yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında bal ikram etmek sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, çocuklarının fazla olacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş birine bal yedirmek onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, niyetlendiği işlere gireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir