Kahve falında ölmüş bir arkadaşını görmek

Kahve falında ölmüş bir arkadaşını görmek rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş bir arkadaşını gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdık bir teklifle veya bir sorunun çözümüne yarayabilecek bir bilgiyle gelebilir.

Kahve falında arkadaşı tarafından yıkanmak dileklerin gerçekleşeceğine, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını çikolata yerken görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşının trafik kazası yaptığını görmek hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının suda boğulduğunu görmek bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının evinin yandığını görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşınla yatmak evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşın ablasını görmek hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, tüm planların zamanında neticeleneceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşının ağlamak daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunların sürekli artacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir