AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölenin arkasından gitmek

Kahve falında ölenin arkasından gitmek

Kahve falında ölenin arkasından gitmek yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, tatsız sözlerin de unutulacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölenin arkasından gitmek gördüyseniz:

  • Yanlış ilgi alanları olan veya yanlış nedenlerle size yaklaşan kişilerden uzak durmalısınız.

Kahve falında arkasına bakmadan gitmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cenazenin arkasından gitmek uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkasından gitmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına işaret eder.

Kahve falında arabayla arka arka gitmek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında gidenin arkasından ağlamak eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine delalettir.

Kahve falında ölen kişinin arkasından gitmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında ölü birinin arkasından gitmek malının ve parasının ziyan olacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına işaret eder.

Kahve falında ölenin arkasından gitmek alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.