Kahve falında ölen muhabbet kuşunu görmek

Kahve falında ölen muhabbet kuşunu görmek bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına tabir olunur.

Kahve falında ölen muhabbet kuşunu gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri hayatınızdan tamamen çıkartıp atma arzuları içinde olabilirsiniz.

Kahve falında muhabbet kuşu hediye etmek eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında dişi muhabbet kuşu görmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölü muhabbet kuşu görmek hayatının ağzının tadına göre olacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine yorulur.

Kahve falında mavi yeşil muhabbet kuşu görmek sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında muhabbet kuşu yavrusu görmek kişinin sıkıntıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına yorulur.

Kahve falında uçamayan muhabbet kuşu görmek variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına delalettir.

Kahve falında yeşil yavru muhabbet kuşu görmek güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına inanılır.

Kahve falında muhabbet kuşu ve güvercin görmek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top