Kahve falında ölen kişinin ayağını görmek

Kahve falında ölen kişinin ayağını görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, yapılan ahlaksız davranışlara, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına inanılır.

Kahve falında ölen kişinin ayağını gördüyseniz:

  • Bazı bilgileri ya da haberleri saklamakla veya başkalarının işlerine karışmakla suçlanabilirsiniz.

Kahve falında ölen kişinin ayağını öpmek zarar göreceğine, verdiği sözleri tutacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş kişinin ayaklarını görmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğin kişinin ayağını görmek iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına işarettir.

Kahve falında ölen kişinin ayaklarını görmek kendisini mutsuz edeceğine, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında ölen kişinin ayağını görmek çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çorapsız ayak görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına inanılır.

Kahve falında ayak baş parmağı görmek birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, eşlerinin kapanacağına işarettir.

Kahve falında birinin ayaklarının kesildiğini görmek yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top