AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölen birinin yanına gitmek

Kahve falında ölen birinin yanına gitmek

Kahve falında ölen birinin yanına gitmek elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına alamet eder.

Kahve falında ölen birinin yanına gitmek gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinizi bazı aktivitelerin içinde bulabilir ya da bazı olaylardan kaçamayabilirsiniz.

Kahve falında askerin yanına gitmek işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine inanılır.

Kahve falında başbakanın yanına gitmek kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin yanına gitmek geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilinin yanına gitmek elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü birinin yanına gitmek nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölünün yanına gitmek yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına inanılır.

Kahve falında başbakanla konuşmak yanına gitmek kendisiyle övüneceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına rivayet eder.

Kahve falında yanına gitmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir