AnaSayfa / Genel / Kahve falında öküz yakalamak

Kahve falında öküz yakalamak

Kahve falında öküz yakalamak çekilen sıkıntıların son bulacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında öküz yakalamak gördüyseniz:

  • Evliyseniz bile eşinizle her türlü gerilimden kaçının, yatın erkenden uyuyun.

Kahve falında öküz yakalamak kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına tabir olunur.

Kahve falında hasta öküz görmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında öküz dışkısı görmek kolaylık elde edeceğine, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında öküz sevmek yersiz yere suçlanacağına, amaçlarını yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında öküzün üstüne binmek çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine alamet eder.

Kahve falında öküz dövüşü görmek zorluklarının son bulacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına delalet eder.

Kahve falında öküz boynuzu görmek iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, onunla iyi bir geçim içinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında öküzün süstüğünü görmek sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.