AnaSayfa / Genel / Kahve falında ojeli parmaklar görmek

Kahve falında ojeli parmaklar görmek

Kahve falında ojeli parmaklar görmek onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında ojeli parmaklar gördüyseniz:

  • Belki yepyeni bir saç modeli, belki son moda giysiler.

Kahve falında ojeli parmaklar görmek borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine delalettir.

Kahve falında ayak parmağına oje sürmek geçim derdinin de ortadan kalkacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında parmaklara oje sürmek sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, elindeki malların gideceğine işaret eder.

Kahve falında ojeli parmak görmek saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında parmağa oje sürmek çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkeğin parmağında oje görmek sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, zarar edilen işlerde kara geçileceğine işarettir.

Kahve falında parmaklarını ojeli görmek büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına delalettir.

Kahve falında parmakta oje görmek her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.