AnaSayfa / Genel / Kahve falında oğlunu yıkamak

Kahve falında oğlunu yıkamak

Kahve falında oğlunu yıkamak işlerine verimin hâkim olacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, içine kapanacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine inanılır.

Kahve falında oğlunu yıkamak gördüyseniz:

  • Sağlığınızla ilgili küçük bir probleminiz olabilir.

Kahve falında oğlunu yıkamak iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına alamet eder.

Kahve falında oğlunu sigara içerken görmek böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına inanılır.

Kahve falında ok ve yay görmek konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına delalettir.

Kahve falında oğluna kızmak hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine inanılır.

Kahve falında amca oğlunu dövmek bir şeyden sorumlu tutulduğuna, imkânsızı başaracağına işarettir.

Kahve falında kuranı kerim okutmak maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında oğlunun kesildiğini görmek alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine delalet eder.

Kahve falında oğlunu sünnet olurken görmek her anlamda şifa bulmaya, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir