Kahve falında ne yapacağını bilememek

Kahve falında ne yapacağını bilememek içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, çok büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ne yapacağını bilememek gördüyseniz:

  • Kendi kendinizle tartışmanıza neden olabilecek önerilerden uzak durun.

Kahve falında ne yapacağını bilememek deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine yorulur.

Kahve falında bilenmiş bıçak görmek bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine rivayet eder.

Kahve falında bilerek bayılmak stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında bıçak bilendiğini görmek sorunlarından kurtulacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, işlerin artacağına rivayet eder.

Kahve falında bıçak bileylemek kısmetinin ve talihinin açılacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına inanılır.

Kahve falında bilerek altına yapmak sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında bıçak bileyici görmek yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, atılan adımların zorluk yaratacağına, sorunların üstüste geleceğine işarettir.

Kahve falında orucunu bilerek bozmak başını borçlardan kaldıramayacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top