Kahve falında nazar boncuklu yüzük takmak

Kahve falında nazar boncuklu yüzük takmak kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında nazar boncuklu yüzük takmak gördüyseniz:

  • Çocuk sahibiyseniz, çocuklarınızın durumuna daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

Kahve falında nazar boncuklu yüzük takmak borç ödemeye, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birine nazar boncuğu takmak aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında bebeğe nazar boncuğu takmak omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde nazar boncuğu bulmak sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, bahtın açılacağına delalet eder.

Kahve falında nazar boncuklu anahtarlık görmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine, işlerinin rast gideceğine işarettir.

Kahve falında altın nazar boncuklu küpe görmek herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına inanılır.

Kahve falında mavi nazar boncuk görmek hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında nazar boncuğu hediye etmek iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top