Kahve falında nasırdan kurtulmak

Kahve falında nasırdan kurtulmak tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına inanılır.

Kahve falında nasırdan kurtulmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda bazı kişilere ne kadar ileri gidebileceğiniz gösterme dürtüsüyle başa çıkamayabilirsiniz.

Kahve falında nasırdan kurtulmak kazancının günbegün artacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayaktan nasır çıkarmak sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında nasır çıktığını görmek karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elinde nasır görmek kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, elini haramdan uzak tutacağına delalet eder.

Kahve falında ayaktan nasır koparmak dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine alamet eder.

Kahve falında nasır temizlemek zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına alamet eder.

Kahve falında ayak nasırı temizlemek huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.

Kahve falında nasır sökmek yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, hayatının tamamen altüst olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top