AnaSayfa / Genel / Kahve falında muhabbet kuşları beslemek

Kahve falında muhabbet kuşları beslemek

Kahve falında muhabbet kuşları beslemek maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, hayal kırıklığına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bu sayede daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşları beslemek gördüyseniz:

  • Genç insansanız ailelenizden büyük bir hediye veya para yardımı alabilirsiniz.

Kahve falında muhabbet kuşu beslemek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına yorulur.

Kahve falında muhabbet kuşları beslemek onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında muhabbet kuşunu beslemek kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında elinde muhabbet kuşu tutmak sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşları yakalamak bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine işarettir.

Kahve falında papağan ve muhabbet kuşu görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dişi muhabbet kuşu görmek karlı çıkacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine alamet eder.

Kahve falında siyah muhabbet kuşu görmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir